אודות

SpiralSoft Technologies היא חברת אסטרטגיה המעניקה מענה מקיף – טכנולוגי, שיווקי ותפעולי, לחברות ארגונים, ויזמים פרטיים המעוניינים לפתח, לשווק ולהטמיע מערכות טכנולוגיות ממוחשבות לשימושים שונים: כלים פנים ארגונים, כלי מכירה, כלי ניטור, מעקב ומדידה של מכירות, שירות לקוחות, מלאי וייצור לרבות מערכות אינטגרטיביות המשלבות בין מספר מערכות ועבור פעילות שיווקית חיצונית: אפליקציות ומוצרי תוכנה.

SpiralSoft Technologies שמה לה למטרה להיות שותף עסקי של לקוחותיה, מתוך מטרה להעניק להם את המעטפת המלאה להגשמת המיזם שלהם: בית תוכנה, מקפצה לגיוס הון ראשוני ומשרד שיווק ופרסום להפצת הנכס הטכנולוגי שלהם לקהלי היעד.

SpiralSoft Technologies מספקת שירותי אפיון, בחינת היתכנות, ליווי וייעוץ עסקי ללקוחות מגוונים ממגוון תחומים: מוסדי, ממשלתי, פיננסי, פרסום דיגיטאלי, משחקים, ביטוח, מוזיקה, חברות סטארט-אפ ועוד.

הצוות המקצועי שלנו המורכב מאנשי פיתוח, מעצבים, מהנדסי תכנה, מנהלי פרויקטים ויועצים ארגוניים בעלי אוריינטציה טכנולוגית מלווה את הלקוחות לכל אורך התהליך – מאפיון המערכת ועד להטמעתה בארגון או בשוק, תוך התחשבות מלאה בשוק בו פועל היזם, במבנה הפעילות שלו, בצרכים שלו וחשוב לא פחות מכך, ביעדים העסקיים שלו. התהליך אותו אנו מעבירים את המיזם מביא בחשבון תמונה עסקית מלאה שהתוצר שלה הוא נכס טכנולוגי משמעותי ולא כלי טכנולוגי בלבד.

חברות סטארט-אפ

לחברות סטארט אפ רבות רעיון מצוין למוצר טכנולוגי, מוחות יצירתיים השוקדים על הפתרונות הטכנולוגיים וצוות מקצועי שיודע להוציא אותם אל הפועל. עם זאת, פעמים רבות, אותן חברות חסרות את ההבנה העסקית, המסחרית והשיווקית, שתהפוך את המוצר שלהן למצליח מסחרית. עבורן SpiralSoft Technologies, תהיה הזרוע השיווקית, תסייע להכיר את שווקי היעד, להתאים את המוצר אליהם ואף תסייע לשווק אותו בפועל.

מפתחי אפליקציות

מדי יום אנו פוגשים מגוון רחב של רעיונות לאפליקציות חדשות, אשר מאחוריהן עומדים מפתחים מוכשרים הזקוקים לכלים עסקיים ופיננסיים על מנת להפוך את אותו הרעיון לאפליקציה נמכרת. עבורם, אנו מספקים ליווי אסטרטגי עסקי לכל תהליך האיפיון והפיתוח, לרבות בדיקת היתכנות מסחרית, גיוס משקיעים, ייעוץ משפטי, בניית תוכנית שיווקית, סיוע בתהליך הפיתוח עצמו, במידת הצורך ועד לסיוע בהטמעת האפליקציה בשווקי המטרה.

פיתוח עבור חברות וארגונים

חברות וארגונים רבים, מכל תחומי התעשייה, מבקשים לפתח מערכות תוכנה מתקדמות, בין אם לצרכים פנים ארגוניים ובין אם לצרכים שיווקיים-מכירתיים שונים. עבורם אנו מנהלים את תהליך הפיתוח במלואו, משלב הבנת הצרכים והדרישות, דרך האפיון, בניית הקונספט הטכנולוגי והעיצובי, הפיתוח עצמו ועד להטמעת המערכת בארגון או בשוק.